Jardin Tropical op het eiland Tenerife (Canarische Eilanden) is een sfeervol aan zee gelegen hotel en een topper in de viersterrencategorie, getuige de vele terugkerende en tevreden gasten. Het uitzicht op het eiland La Gomera is magnifiek. De architectuur van dit intieme hotel, dat is opgezet als een wit Moors dorp, gaat vloeiend over in de mooie subtropische tuinen. Door de diverse trappen is het hotel minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Het strand ligt op ca. 250 m en het centrum van Playa de las Américas op ca. 1 km.
Hotelkamers
De 390 kamers hebben airconditioning, telefoon, flatscreen-tv, minibar en huurkluisje. Badkamer met bad/douche en badjassen. Balkon of terras met zitje.
Kamertypen
open
Tweepersoonskamer Landzicht
ca. 24 m², maximaal 2 personen
Met landzicht. Verbindingsdeur mogelijk.
open
Tweepersoonskamer Tuinzicht
ca. 24 m², maximaal 2 personen
Met tuinzicht. Verbindingsdeur mogelijk.
open
Tweepersoonskamer Zeezicht
ca. 24 m², maximaal 2 personen
Met zeezicht. Verbindingsdeur mogelijk.
open
Junior Suite
ca. 45 m², maximaal 2 volwassenen + 1 kind
Fraai gedecoreerd met zitgedeelte, koffie-/theezetfaciliteiten, gratis kluisje en terras.
open
Junior Suite Zeezicht
ca. 45 m², maximaal 2 volwassenen + 1 kind
Fraai gedecoreerd met zitgedeelte, koffie-/theezetfaciliteiten, gratis kluisje en terras. Met zeezicht.
open
Suite Landzicht
ca. 60 m², maximaal 3 personen
Smaakvol ingericht met ruime slaapkamer, kleedruimte, woonkamer en koffie-/theezetfaciliteiten. Luxe badkamer met aparte douche en terras met ligbedden. Met landzicht.
open
Suite Zeezicht
ca. 60 m², maximaal 3 personen
Smaakvol ingericht met ruime slaapkamer, kleedruimte, woonkamer en koffie-/theezetfaciliteiten. Luxe badkamer met aparte douche en terras met ligbedden. Met zeezicht.
open
Family Kamer Tuinzicht
ca. 31 m², maximaal 2 volwassenen + 2 kinderen
Ruime kamer met extra 2-persoons sofabed, magnetron en PlayStation 2. Met uitzicht op de tuin.
open
Family Kamer Zeezicht
ca. 31 m², maximaal 2 volwassenen + 2 kinderen
Ruime kamer met extra 2-persoons sofabed, magnetron en PlayStation 2. Met uitzicht op de zee.
open
Presidential Suite
ca. 80 m², maximaal 2 volwassenen + 1 kind
Woonkamer, slaapkamer en inloopkast. Grote terrassen met ligbedden en zeezicht (extra: limousineservice binnen Nederland inbegrepen).
Hotelfaciliteiten
Receptie, lees-, tv- en speelkamer, boetiek, kapsalon, internetcafé, wifi in de lobbybar, tafeltennis, fitnessruimte en biljart. Zoetwaterzwembad (verwarmbaar) met waterval, kinderbad en ligstoelen. Beach Club 'Las Rocas' heeft een zoutwaterzwembad, ligbedden en een bar. Miniclub tijdens schoolvakanties (2-12 jaar).
Wellness
Het Tropical Wellness biedt onder meer sauna, Turks bad, massages, gezondheids-, cosmetische en schoonheidsbehandelingen alsmede een kapsalon (tegen betaling).
Wine & dine
De verzorging is op basis van logies/ontbijt. Half- en volpension mogelijk. Voor de overige maaltijden heeft u de keuze uit meerdere restaurants.
El Patio: à la carte restaurant gespecialiseerd in vleesgerechten.
Las Mimosas: buffetrestaurant voor ontbijt en diner.
Eizo: uitstekend Japans à la carte restaurant voor diner.
Los Cucuruchos: gelegen in de tuin bij tropisch zwembad voor à la carte lunch.
Las Rocas: aan zee gelegen voor vis-, zeevruchten- en rijstspecialiteiten.
Lobby Bar: voor koffie of cocktails.
Café de Paris: cocktailbar met groot terras, livemuziek en shows.
24-uurs roomservice.
Omgeving
Tenerife
Introductie
Tenerife, vanwege het heerlijke klimaat met een gemiddelde temperatuur van ca. 23 °C, vaak 'het eiland van de eeuwige lente' genoemd, is het grootste en meest tropische eiland van de Canarische archipel. Dankzij de vruchtbare, vulkanische grond kent het een weelderige en unieke plantenwereld. Sommige soorten, zoals de drakenbloedboom, komen alleen op Tenerife voor. Tenerife is ongeveer 10 miljoen jaar geleden ontstaan als gevolg van erupties op de oceaanbodem. Het eiland wordt gedomineerd door de 3.718 m hoge vulkaan 'El Teide'. Het omliggende maanlandschap van Las Cañadas is een fascinerende omgeving met uiteenlopende rotsformaties en kleurige, kilometers brede lavavelden.
Bestemmingsinformatie
In het groene noorden van Tenerife ligt de oudste toeristenplaats van het eiland, Puerto de la Cruz. Kenmerkend is hier het kunstmatig aangelegde zwembadparadijs 'Lago de Martianez'. In het oude stadje vindt u vele winkels, restaurantjes en bars, alsmede een prachtige botanische tuin. In deze omgeving selecteerden wij het vermaarde Hotel Botanico.
De oorspronkelijke stranden op Tenerife zijn zwart van kleur door het vulkanische zand. In de mondaine en levendige badplaatsen langs de zuidwestkust van het eiland vindt u echter ook een aantal witte stranden, die deels kunstmatig zijn aangelegd met behulp van aangevoerd Saharazand. Vanaf de zuidelijke luchthaven van Tenerife bereikt u allereerst het op ca. 10 km gelegen Playa de las Américas, de drukst bezochte toeristenplaats.
Direct ten noorden hiervan strekt zich de mondaine Costa Adeje uit, met verschillende witte stranden. Op 1 kilometer van Playa de las Américas bevindt zich het sfeervolle en aan zee gelegen Jardin Tropical. Aan Playa Fanabe kozen wij voor het Jardines de Nivaria met zijn vele art deco-elementen en aan Playa del Duque bieden zich het kleinschalige Iberostar Grand Hotel El Mirador, het sprookjesachtige Gran Hotel Bahia del Duque met een apart villagedeelte en Iberostar Anthelia & Grand Hotel Salomé zich aan. Dit laatste complex bevat feitelijk twee hotels in één – Anthelia voor gezinnen met kinderen en Salomé louter voor volwassenen.
In La Caleta, direct ten noorden van Playa del Duque, selecteerden wij het elegante Sheraton La Caleta. Op een heuvel tussen Playa del Duque en La Caleta vindt u op een heuvel La Plantacion del Sur met een smaakvolle koloniale inrichting en een adembenemend uitzicht.
Bent u op zoek naar een intiem, romantisch en luxueus verblijf, dan raden wij de Royal Garden Villas aan, gelegen naast de golfbaan Costa Adeje, op 2 kilometer van het strand.
Voor het summum van luxe en service kunt u terecht in Abama, 10 kilometer ten noorden van de Costa Adeje, in Guia de Isora.