Het Mandarin Oriental New York (Verenigde Staten) biedt u een uitstekende 'fusion' tussen hoogwaardige gastvrijheid uit de Oriënt en een westerse metropool. De van oorsprong Aziatische hotelgroep staat bekend om haar elegantie, fraaie vormgeving, exotisch Spacenter, excellente keuken en een zeer hoogwaardig serviceniveau. De moderne, zwartglazen hoogbouw waarin het Mandarin op de 35e-54e verdieping zetelt, ligt direct naast de opvallende 'Trump Tower'. De begane grond biedt een uitgebreid shoppingcenter met een enorme keur aan winkels en boetieks. Een korte wandeling brengt u in Central Park of op 5th Avenue. Het designhotel Mandarin Oriental New York, naast Central Park, behoort tot de absolute top.
Hotelkamers
De 248 kamers en 48 suites zijn ingericht in eigentijdse zwart- en grijstinten met dik opgemaakte bedden en warme sfeerdetails, voorzien van airconditioning, telefoon, flatscreen-tv, dvd-speler, internetaansluiting, minibar en plafondhoge ramen. Badkamer met bad, separate douche en toilet. Met 1 king- of 2 eenpersoonsbedden.
Kamertypen
open
Tweepersoonskamer
ca. 38 m², maximaal 3 personen
Onderbroken uitzicht op Time Warner Center en Manhattan.
open
Deluxe Kamer
ca. 38 m², maximaal 3 personen
Uitzicht op Manhattan.
open
Hudson River View Kamer
ca. 38 m², maximaal 3 personen
Met zicht op de Hudson River.
open
Central Park View Kamer
ca. 38 m², maximaal 3 personen
Identieke kamer, met uitzicht over Central Park.
open
Mandarin Executive Suite
ca. 70 m², maximaal 3 personen
Luxe suite; slaapkamer met kingbed, woonkamer en zeer ruime badkamer met uitzicht over Upper West Side Manhattan.
open
Central Park View Suite
ca. 70 m², maximaal 3 personen
Als de Mandarin Executive Suite, maar met uitzicht over Central Park.
open
Premier Central Park View Suite
ca. 76 m², maximaal 3 personen
Ruimer, met uitzicht over Central Park.
open
Taipan Suite
ca. 113 m², maximaal 4 personen
Exclusieve suite met 2 slaapkamers, woonkamer en panoramisch uitzicht op Hudson Rivier, Central Park en Manhattan.
open
Oriental Suite
ca. 165 m², maximaal 2 personen
Exclusieve suite op de 52e verdieping met een slaapkamer, woonkamer en panoramisch uitzicht op Central Park en Manhattan.
open
Presidential Suite
ca. 246 m², maximaal 3 personen
Exclusieve suite op de 53e verdieping met 2 slaapkamers, woonkamer en panoramisch uitzicht op Central Park en Manhattan (extra: limousineservice binnen Nederland inbegrepen).
Hotelfaciliteiten
Ontvangsthal met uitzicht over Central Park en lobby-lounge. Voorts een fitnesscenter met state-of-the-art fitnessapparatuur, binnenbad met spectaculair uitzicht over de Hudson en een sfeervolle Spa.
Wellness
De ca. 1.200 m² grote Spa heeft een warme, sfeervolle en moderne inrichting. Aroma's, kleuren en muziek zorgen voor een balans van lichaam en geest. Er zijn uitgebreide mogelijkheden voor massages en lichaamsbehandelingen vaak geënt op oosterse spiritualiteit.
Wine & dine
De verzorging is op basis van logies. Voor ontbijt en de overige maaltijden heeft u de keuze uit meerdere restaurants.
Asiate: restaurant voor lunch en diner met een artistieke en moderne benadering van de Franse en Japanse keuken. Met uitzicht op Manhattan's skyline.
Mandarin Oriental: lobby-lounge voor 'afternoon tea', cocktails en hapjes in de avond. Fraai stadspanorama.
MObar: trendy bar voor cocktails.
24-uurs roomservice.
Omgeving
New York
Introductie
New York, stad van vele gezichten: in Queens is ze Grieks, in Brooklyn Joods en in China Town Chinees. Terwijl u in Park Avenue grote kans heeft een miljonair tegen het lijf te lopen, ontmoet u in Central Park de artistiekeling. New York is een bruisend geheel met een overweldigende hoeveelheid bezienswaardigheden, veel luxe hotels en een paradijs om te shoppen. Levensmiddelenwinkels, 'bookshops' en warenhuizen zijn ook op zondag geopend en in de luxe boetieks van internationale designers als Gucci, Armani en Louis Vuitton staat men altijd paraat om u op uw wenken te bedienen. Een stopover of stedentrip naar New York? Een luxe vakantie in New York is een echte aanrader.
Bestemmingsinformatie
New York's nachtleven overtreft dat van iedere andere stad. Van opera tot jazzclub, van ballet tot musical, alles is in ruime mate aanwezig. In het Central Park, op loopafstand van Hudson Hotel en Mandarin Oriental, gaat u in de ochtenduren, al joggend, op in het lokale leven. ‘s Middags bezoekt u één van de vele musea. waarbij het MoMa en het Guggenheim absolute aanraders zijn, op loopafstand van de exclusieve oase The Setai Fifth Avenue. In de voetsporen van trendy New Yorkers vervolgens naar de 'huiskamer' bar van het Royalton Hotel in de buurt van Times Square. Hip is ook shoppen in de kleine designerswinkeltjes van Soho, makkelijk te bereiken vanuit het Tribeca Grand Hotel, en helemaal hot is 'lunchen' in het opkomende 'Meatpacking District'. Ooit het decor van ruige mannen en slachthuizen nu de nieuwste 'place to be'. Maar uiteindelijk mag ook een bezoek aan het vrijheidsbeeld en het Empire State Building niet ontbreken.