Hotel Hospes Palacio de los Patos

Accommodatie

Hospes Palacio de los Patos heeft een oud 19e-eeuws paleis omgebouwd tot een unieke plaats voor een rustige, gastronomische en culturele vakantie. Ontdek alle geheimen die het Alhambra in Granada voor u in petto heeft op slechts 15 minuten rijden van het hotel. Dankzij de bevoorrechte locatie in het centrum van Granada, kunt u gemakkelijk de meest symbolische plaatsen van de stad bereiken, zoals de wijken Albaycin en Juderia, de Koninklijke Kapel of de kathedraal. Wanneer de zon ondergaat kunt u het opwindende nachtleven van Granada ervaren op de Plaza de Toros, of dansen tot het ochtendgloren op het ritme van jazz in Café Pícaro aan de calle Navas. De luchthaven van Malaga ligt op ca. 134 km.

Uitgelichte faciliteiten

  • Wellness
  • Restaurant
  • 24-uurs roomservice
  • Turks stoombad, whirlpool en sauna

Wat maakt deze accommodatie uniek?

  • Top design hotel
  • Kleinschalig boutique hotel
  • Gunstig gelegen in de stad

Faciliteiten

Het hotel heeft een 24-uurs receptie. Huisdieren zijn toegestaan (tegen kosten).

Wellness

Begin aan een reis vol sensaties in de Bodyna – Natural CareSpa. Bodyna is een filosofie van gepersonaliseerde manuele behandelingen. U kunt hier terecht voor verschillende gezichts- en lichaamsbehandelingen en massages. De producten die men gebruikt zijn van Cinq Mondes, een luxe spamerk uit Parijs. Verder is er een whirlpool, Turks stoombad en sauna.

Amilla Fushi - spa
Royal Mirage Arabian Court One&Only - spa

Wine & Dine

Het verblijf is op basis van logies/ontbijt. Het hotel heeft één restaurant met een gastronomisch aanbod.
Restaurant Los Patos: serveert alle smaken die de keuken van Granada te bieden heeft met seizoengebonden en verse ingrediënten, waarin natuurlijke en gezonde producten de boventoon voeren. Op het terras van Los Patos kunt u ook heerlijk genieten van een apart menu met tapas, cocktails en heerlijke lokale wijnen.
24-uurs roomservice.

Verblijf

Kamers & Suites

Alle 42 kamers en suites zijn uniek ingericht. De kamers gelegen in het 19e-eeuwse paleis hebben warme kleuren en een eigentijds interieurontwerp. Veel kamers hebben nog steeds mozaïekvloeren en unieke plafondschilderingen. Daarentegen zijn de kamers gelegen in de nieuwe vleugel Alabaster heel modern ingericht. Alle zijn voorzien van airconditioning/verwarming, thee- en koffiezetfaciliteiten, kluisje en wifi. Het bedlinnen is van Egyptisch katoen van de hoogste kwalititeit. Kussenmenu en turndownservice.

Dreamer Alabaster

ca. 25 m², maximaal 2 personen  Kamer gelegen in de nieuwe vleugel Alabaster met een moderne inrichting. Turndownservice inclusief.

Dreamer Palace

ca. 25 m², maximaal 2 personen    Kamer gelegen in het 19e-eeuwse paleis. Turndownservice inclusief.

Junior Suite

ca. 45 m², maximaal 3 personen    Ruime kamers gelegen in het 19e-eeuwse paleis met warme kleuren en een eigentijds interieurontwerp. Veel kamers hebben nog steeds mozaïekvloeren en unieke tekeningen op het plafond. Fantastisch uitzicht op de tuinen of de stad. Turndownservice inclusief.

Reizen

Gerelateerd reisaanbod

Reizen

Benieuwd naar andere reizen?

Bekijk ons complete aanbod

IN Spired

Vraag voor extra inspiratie het gratis reismagazine aan.

Magazine aanvragen