Palazzo Gattini Luxury Hotel

Accommodatie

Naast de kathedraal, in het hart van Matera ligt Palazzo Gattini, een voormalig paleis van de oudste adellijke familie van Matera. De beroemde architect Ettore Mocchetti toverde het pand om tot een hotel van licht en luxe. Antieke meubels en klassieke ornamenten op het plafond sieren de kamers. Een modern en chic hotel, elegant vormgegeven met gebruik van de beroemde natuurstenen uit de streek om de oorspronkelijke architectuur te behouden. Het beste hotel van Matera en een unieke belevenis om een aantal nachten in deze indrukwekkende stad te verblijven. De luchthaven van Bari ligt op ca. 50 autominuten.

Uitgelichte faciliteiten

  • Groot terras met prachtig uitzicht
  • Wellness met stoombad en jacuzzi
  • Lobby en sfeervolle lounge
  • Cocktailbar

Wat maakt deze accommodatie uniek?

  • Karakteristiek hotel
  • Kleinschalig boutique hotel
  • Gunstig gelegen in de stad

Faciliteiten

Lobby Lounge en aangrenzende cocktailbar. Aan de receptie kunnen privétours geboekt worden. Het grote terras biedt een adembenemend uitzicht over het oude gedeelte van de stad en de Sassi. Het hotel beschikt over een eigen parkeerplaats net buiten het centrum (inclusief). U wordt per buggy naar het hotel gebracht.

reisspecialist

Berdien Sneller

Lees meer over mij

Ik stel graag een persoonlijke reis op maat voor u samen, geheel gebaseerd op uw reiswensen. Neem gerust contact met mij op.

Wellness

Modern wellnesscenter met stoombad en jacuzzi (inclusief). Schoonheidsbehandelingen en massages tegen betaling.

Wine & Dine

De verzorging is op basis van logies/ontbijt.
Restaurant Palazzo Gattini: serveert een uitstekend ontbijtbuffet bereid met lokale specialiteiten.
Don Matteo
: dit elegante restaurant behoort tot het hotel en ligt op ca. 30 meter afstand. Serveert lokale gerechten. Vooraf reserveren aan te raden.

Verblijf

Kamers & Suites

De 20 unieke kamers en suites zijn voorzien van alle moderne faciliteiten en zeer smaakvol ingericht met minibar, airconditioning, telefoon, airconditioning en flatscreen-tv. Fraaie badkamer met bad of douche en luxe toiletartikelen.

Deluxe Room

ca. 25 m², maximaal 2 personen  Zeer elegant ingericht. Fraaie badkamer met douche.

Junior Suite

ca. 30 m², maximaal 2 personen  Ruim ingericht in open plan met zithoek en kingsizebed. Fraaie badkamer met douche.

Reizen

Gerelateerd reisaanbod

Reizen

Benieuwd naar andere reizen?

Bekijk ons complete aanbod

IN Spired

Vraag voor extra inspiratie het gratis reismagazine aan.

Magazine aanvragen