
Strandvakantie Salalah - Anantara Al Baleed
- Oman
- Zon
- Cultuur
- Archeologie
- Strand
- Strandvakantie
- met partner
- met gezin (kinderen >12 jaar)
- +8
Meer weten over de impact van reizen met onze Earth voetafdrukken?
Lees meer
In de tuin de 3 zwembaden voor zowel kinderen als volwassenen. En natuurlijk nodigt de schitterende zandbaai uit tot zwemmen. Daar kunt u ook gebruik maken van het duik- en watersportcentrum met veel sportfaciliteiten. Hiertoe behoren de chique kajaks met glazen bodem om in de baai te peddelen. Verder een modern fitnesscenter, yoga, en een tennisbaan. De Mimo Kids' Club biedt kinderen en tieners een aantrekkelijk aanbod. Met het op maat gemaakte excursieprogramma vinden wandelaars en cultuurliefhebbers een ideale gelegenheid om de regio beter te leren kennen.

Ik stel graag een persoonlijke reis op maat voor u samen, geheel gebaseerd op uw reiswensen. Neem gerust contact met mij op.
De Talise Spa beschikt over 10 behandelkamers met rustgevende massages, schoonheids- en wellnessbehandelingen. Een sauna, hamam en stoombad zijn ook beschikbaar. De bekende Bastien Gonzalez Mani&PediCure Studio & kapsalon heeft zijn gerenommeerde studio in het hotel.


De verzorging is op basis van logies/ontbijt. halfpension mogelijk. Jumeirah Muscat heeft vijf restaurants met een scala aan fantastische opties. Mediterrane specialiteiten, Aziatische aperitiefhapjes of internationale klassiekers met live cooking stations en de vrijdagbrunch.
Brezza Signature Restaurant & Bar: modern mediterraan specialiteitenrestaurant met uitzicht op zee
Anzo Asian Bar: Aziatische tapas, cocktails en sigarenlounge met terras.
Peridot Bay Side Dining: internationale keuken met live kookstations.
Tarini Lounge: voor afternoon tea, gebak en koffie.
Zuka Restaurant & Pool Bar: snacks aan het zwembad, verse sappen en cocktails.
De 195 elegante kamers en suites bieden een schitterend uitzicht en ingericht met kunstwerken van lokale ambachtslieden. Alle voorzien van een zithoek, flatscreen-tv, airconditioning, minibar, bureau en Nespresso-apparaat. Fraaie marmeren badkamer met bad, aparte douche en luxe badproducten. Balkon of terras daar waar aangegeven.
ca. 45 m², maximaal 2 volwassenen en 1 kind Biedt uitzicht op de tuin en zee. Slaapkamer met een kingsizebed of 2 aparte bedden en inloopkast.
Ocean View with private balcony
ca. 150 m², maximaal 5 personen Terras met plungepool en direct toegang tot het privéstrand. Twee slaap- en badkamers en mooie woonkamer met eettafel. Inclusief golfbuggy en de faciliteiten van de Club Lounge. (geopend van 11.00 t/m 20.00 uur): gedurende de dag frisdrankjes, afternoon tea met versnaperingen. Sundowners en een selectie van hapjes van 17.30 - 19.30 uur.